Mladi bend je 10. augusta objavio singl i spot za pjesmu “Arterije”. Jedan od najmlađih sastava u Bosni i Hercegovini je privukao pažnju na sebe zbog godina, ali i talenta i želje za autorskim radom. Već su nastupali na brojnim koncertima, između ostalog na Dječijem moto festu u Banjaluci, Borbi bendova u Slavonskom Brodu, festivalu Vrijeme je da se krene u Žepču i motorijadi u Derventi. Bend su osnovali drugovi iz osnovne škole, a postavu čine Justin Ponjević (vokal, gitara), Makarije Cvetković (gitara), Vuk Džabić (bas) i Teofan Cvetković (bubnjevi). Sviraju rock i heavy metal. Pjesmu su snimili u “Cirith Ungol” studiju u Aleksandrovcu i poručuju “Naša priča tek se piše, svakim danom sve nas je više. Grad po grad, scena sija, Arterije vječna sila”. Primjetan je entuzijazam i ljubav prema muzici ovih simpatičnih dječaka. Očekujemo nove materijale i pratit ćemo rad i razvoj njihove karijere.
Poslušajte mladi bend Arterije s istoimenim singlom
Jedan od najmlađih bosankohercegovačkih bendova koji se posvetio autorskom radu



